Bestuur

Voorzitter Chris Verplancke (2009)
chris@verplancke.nl
Secretaris Henk Jan Mulder (2011)
hjmulder@kunsthuizen.nl
Penningmeester Frank Kluivers (2002)
frank@kluivers.nl
Bestuurslid evenementen Ronald Barendse (2017)
ronald@barendseleiden.nl
Bestuurslid ledencontact Roald LaPort (2017)
roald@v6k.eu
Bestuurslid sponsoring Rob van Marwijk (2008)
rob@vmag.nl
Bestuurslid website / incasso Jaap Ente van Gils
jaap@autoruiten.com

Adres Secretariaat

Business Club Leiden
T.a.v. Dhr. H-J. Mulder
Zoeterwoudsesingel 100
2313 EN Leiden